© 2017-2022 SNE Chrystusa Króla

Adres:

 

Kaplica św. Barbary przy centrum handlowym Silesia City Center

 

ul. Chorzowska 109

40-101 Katowice

Kontakt:

 

snekatowice@gmail.com

Intencje modlitewne

 

Potrzebujesz modlitwy?

Wyślij swoją intencję.

MAPA

Polub stronę SNE Chrystusa Króla na Facebooku
i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami:

FORMULARZ KONTAKTOWY

SKRZYNKA MODLITW

Zrozumiałam,  że we wspólnocie jest życie. Bóg może uratować moje serce, a ja mogę być znowu na nowo we wspólnocie oraz mogę czerpać z tego radość.

 

 

Agnieszka

Duch Św. pokazał nam nowe statki do spalenia.

 

Marek Techniczny

Bóg pokazał mi, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych, że kocha wszystkich nas i potrafi trafiać do ludzi na wiele różnych sposobów. Czuć było Jego obecność.

 

Zbyszek

Czułem Jego bliskość, zabrał strach, niepewność, wlał spokój miłość i otwartość. Czułem, że jest obok i mnie kocha. Zabrał wiele zła, a wlał w serce dobro, dał siłę do walki z grzechem.

 

Dominik

Poczucie bezpieczeństwa, spokoju. Pewność, że cokolwiek się w moim życiu wydarzy, to sobie poradzę, bo jestem i idę przez ten świat z Jezusem. To w Jego oczach mam być najlepszą- anie w oczach otoczenia. Chcę podobać się Bogu.

 

Małgosia

Bóg niesamowicie pokazał mi, że choć jesteśmy różni to tak samo spragnieni miłości, którą może nas tylko wypełnić On sam.

 

Paweł

Pan Jezus wziął wszystko, mój niepokój, ból pleców, lęk, ból głowy, ospałość, uczucie beznadziei, odrzucenie, poczucie przeszkadzania i bycia niepotrzebnym na świecie.

 

Justyna

 

Ps. Dziękuję za dobroć jaką niesiecie innym ludziom.

Bóg otworzył moje serce na ” nowe”. Wierzę, że to będzie „nowe” lepsze bo w 100% z Bogiem.

Bóg mi pokazał, że można wiarę przeżywać radośnie. Można być, a nawet trzeba autentycznym. Zdałem sobie sprawę, że Bóg jest zawsze nade mną i na pewno ma dla nas plan, który przekracza nasze oczekiwania. Dlatego trzeba zawierzyć i cierpliwie pozwolić Duchowi Świętemu działać w nas, otworzyć się na Jego Słowo. Chcieć bardziej niż się człowiek boi. Chcieć bardziej niż nawet największe nasze wątpliwości. Bóg oczekuje od nas decyzji, a więc i odwagi. Nie zawsze tę odwagę mamy więc znów na naszą pomoc przychodzi Duch Święty.

 

 

Damian

Bóg pokazał mi, że w moim życiu jest dużo ważnych spraw, ale brakuje mi pełni, że ta pełnia jest w Nim, w tej relacji. Pokazał mi, że choć chodzę do Kościoła i staram się modlić to ja w moim życiu byłam dla siebie punktem odniesienia. W pierwszy dzień dał mi odczuć swoją bezwarunkową miłość. Odczułam w sercu niesamowite szczęście, że odnalazłam coś, czego tak bardzo mi brakowało. Doświadczyłam spotkania z Jezusem bardzo osobiście przez inne osoby, które modliły się za mnie. Tego, że On jest ze mną w moich trudnościach, że nie chce mi zabierać, ale dawać pełniejsze szczęście i uwalniać od tego, co nie pozwala mi się w pełni cieszyć życiem.

 

Ania

Kurs "Nowe życie"  w Katowicach (3-5 lutego 2017)

ŚWIADECTWA

z kursów

"Nowe Życie"