© 2017-2022 SNE Chrystusa Króla

Adres:

 

Kaplica św. Barbary przy centrum handlowym Silesia City Center

 

ul. Chorzowska 109

40-101 Katowice

Kontakt:

 

snekatowice@gmail.com

Intencje modlitewne

 

Potrzebujesz modlitwy?

Wyślij swoją intencję.

MAPA

Polub stronę SNE Chrystusa Króla na Facebooku
i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami:

FORMULARZ KONTAKTOWY

SKRZYNKA MODLITW

Zaśnięcie w Panu – poczułam w sobie dotyk, ciepło, miłość, bezpieczeństwo, spokój. Mimo, że byłam wierząca, to i tak przed kursem miałam wątpliwości związane z moją wiarą. Już ich nie mam po tym, co się stało.

 

Magda

Doświadczenie miłości Bożej i odczucie patrzącego na mnie Jezusa. Odczucie Jego obecności przy mnie nawet gdy grzeszę. Tam gdzie jest grzech, tam spływa łaska.

 

Izabela

Utwierdziłem się w moim światopoglądzie, że Słowo Boże to jedyna słuszna droga. Którą muszę podążać i rozwijać. Wiem, że Bóg mnie kocha.

 

 

Mariusz

Moim największym doświadczeniem podczas kursu było swego rodzaju zerwanie z przeszłością, która do tego pory wciąż we mnie żyła. Odzwierciedla się to m.in. w zerwaniu z moimi złymi nawykami. Wpływ na to miało doświadczenie z różą, którą upodobniłam do siebie. To mnie szczególnie poruszyło. Bóg kocha mnie niezależnie od wszystkiego, od moich grzechów.

 

Anita

Poznanie Boga. Doświadczenie Jego miłości. Poczucie, że jestem ważna, kochana, akceptowana taka, jaka jestem. Przyjmuje mnie w całości, z całymi moimi niedoskonałościami. Kocha mnie bezgranicznie i bezwarunkowo. Bóg kocha mnie z największą czułością.

 

Ewelina

Podczas kursu doświadczyłem pierwszy raz realnego kontaktu z Duchem Św. Dało mi to pewność, że to też jest dla mnie. Doświadczyłem także uczucia wspólnoty – to pozwoliło mi upewnić się, że potrzebuję do niej wstąpić.

 

Andrzej

Najbardziej w czasie kursu poruszyło mnie coś, co znam z teorii, ale na kursie mogłam tego doświadczyć. Że cokolwiek w moim życiu by się nie wydarzyło – Bóg jest ze mną, przy mnie i mnie kocha. Mało tego – On zna moje grzechy, nie zsyła na mnie kar, On już wziął na siebie mój grzech i pragnie mojej wolności i szczęścia. I wcale nie chce w zamian nic…

 

Iza

Bóg na nowo przypomniał mi o swojej Miłości. Dał mi ją poczuć, przypomniał, że ta Miłość nigdy się nie kończy i że nie muszę na nią zasłużyć, tylko wystarczy ją przyjąć. On zawsze jest ze mną, więc niczego nie muszę się lękać.

 

Monika

Bóg pokazał mi, że Jego miłość jest bezwarunkowa. Jezus czeka na mnie, chce żebym Go zaprosiła do swojego serca.

 

Janina

Najważniejszym momentem było wylanie Ducha Św. Miałam wiele wylań, żadne nie dotknęło mnie tak mocno. To wylanie Ducha Św. było takie moje osobiste, namacalne. Zostałam uzdrowiona z bólu pięt.

 

 

Ania

Podczas tego kursu Pan uwolnił mnie z mojej słabości, która przeszkadzała mi być bliżej Niego. Dostałem nowe serce! 😊

 

Maciej

Kurs "Nowe życie"  w Katowicach (12-14 października 2018)

ŚWIADECTWA

z kursów

"Nowe Życie"