ŚWIADECTWA

z kursów

"Nowe Życie"

Kurs "Nowe życie"  w Katowicach (12-14 października 2018)

Podczas tego kursu Pan uwolnił mnie z mojej słabości, która przeszkadzała mi być bliżej Niego. Dostałem nowe serce! 😊

 

Maciej

Najważniejszym momentem było wylanie Ducha Św. Miałam wiele wylań, żadne nie dotknęło mnie tak mocno. To wylanie Ducha Św. było takie moje osobiste, namacalne. Zostałam uzdrowiona z bólu pięt.

 

 

Ania

Bóg pokazał mi, że Jego miłość jest bezwarunkowa. Jezus czeka na mnie, chce żebym Go zaprosiła do swojego serca.

 

Janina

Bóg na nowo przypomniał mi o swojej Miłości. Dał mi ją poczuć, przypomniał, że ta Miłość nigdy się nie kończy i że nie muszę na nią zasłużyć, tylko wystarczy ją przyjąć. On zawsze jest ze mną, więc niczego nie muszę się lękać.

 

Monika

Najbardziej w czasie kursu poruszyło mnie coś, co znam z teorii, ale na kursie mogłam tego doświadczyć. Że cokolwiek w moim życiu by się nie wydarzyło – Bóg jest ze mną, przy mnie i mnie kocha. Mało tego – On zna moje grzechy, nie zsyła na mnie kar, On już wziął na siebie mój grzech i pragnie mojej wolności i szczęścia. I wcale nie chce w zamian nic…

 

Iza

Podczas kursu doświadczyłem pierwszy raz realnego kontaktu z Duchem Św. Dało mi to pewność, że to też jest dla mnie. Doświadczyłem także uczucia wspólnoty – to pozwoliło mi upewnić się, że potrzebuję do niej wstąpić.

 

Andrzej

Poznanie Boga. Doświadczenie Jego miłości. Poczucie, że jestem ważna, kochana, akceptowana taka, jaka jestem. Przyjmuje mnie w całości, z całymi moimi niedoskonałościami. Kocha mnie bezgranicznie i bezwarunkowo. Bóg kocha mnie z największą czułością.

 

Ewelina

Moim największym doświadczeniem podczas kursu było swego rodzaju zerwanie z przeszłością, która do tego pory wciąż we mnie żyła. Odzwierciedla się to m.in. w zerwaniu z moimi złymi nawykami. Wpływ na to miało doświadczenie z różą, którą upodobniłam do siebie. To mnie szczególnie poruszyło. Bóg kocha mnie niezależnie od wszystkiego, od moich grzechów.

 

Anita

Utwierdziłem się w moim światopoglądzie, że Słowo Boże to jedyna słuszna droga. Którą muszę podążać i rozwijać. Wiem, że Bóg mnie kocha.

 

 

Mariusz

Doświadczenie miłości Bożej i odczucie patrzącego na mnie Jezusa. Odczucie Jego obecności przy mnie nawet gdy grzeszę. Tam gdzie jest grzech, tam spływa łaska.

 

Izabela

Zaśnięcie w Panu – poczułam w sobie dotyk, ciepło, miłość, bezpieczeństwo, spokój. Mimo, że byłam wierząca, to i tak przed kursem miałam wątpliwości związane z moją wiarą. Już ich nie mam po tym, co się stało.

 

Magda

Odwiedź też:

Instagram SNE Katowice
Youtube SNE Katowice

SKRZYNKA MODLITW

FORMULARZ KONTAKTOWY

Polub stronę SNE Chrystusa Króla na Facebooku
i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami:

MAPA

Intencje modlitewne

 

Potrzebujesz modlitwy?

Wyślij swoją intencję.

Kontakt:

 

snekatowice@gmail.com

Adres:

 

Kaplica św. Barbary przy centrum handlowym Silesia City Center

 

ul. Chorzowska 109

40-101 Katowice

© 2017-2024 SNE Chrystusa Króla