13 marca 2020

 

 

Kochani! 

Bardzo ważna informacja w związku z zaleceniami Arcybiskupa Wiktora Skworca na czas zagrożenia epidemicznego, o których można przeczytać tutaj:✅ https://archidiecezjakatowicka.pl/…/1174-zalecenia-duszpast…

W jedności i posłuszeństwie Biskupowi nasza Szkoła Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach zawiesza działania wynikające z posługi i służby wspólnoty. Postanawiamy o:❌ odwołaniu naszych środowych spotkań wspólnoty - do czasu zakończenia okresu kwarantanny;❌ zawieszeniu posługi na rekolekcjach Źródeł Wiary w Paniówkach - do czasu zakończenia okresu kwarantanny;❌ zawieszeniu wszelkich spotkań formacyjnych grupek dzielenia oraz również spotkania muzycznych;❌ odwołaniu niedzielnego uwielbienia i posługi naszej wspólnoty na Mszy świętej wspólnotowej w Siemoni o godzi. 16:00.

Jednocześnie zachęcamy, aby ten czas, który jest przed nami, czas Wielkiego Postu - był momentem do rozwoju naszej wiary, a nie lęku czy paniki.

Chcemy prosić Was w szczególny sposób, aby w nadchodzące środy, w czasie, w których powinno odbywać się nasze spotkanie od 18:30 - modlić się w naszych domach.

Byśmy mogli trwać przed Bogiem na modlitwie RAZEM, choć fizycznie osobno.Prosimy, aby modlitwa wyglądała podobnie jak na naszych spotkaniach:✅ aby czas nauczań był czasem rozważania w naszych domach Ewangelii z dnia i aby modlić się z wiarą i mocą uwielbienia oraz by nie zapominać o codziennej formacji.

Otoczmy naszą modlitwą sytuację, która ogarnia cały świat - nas samych, naszą wspólnotę, wszystkich chorych ale również też tych, którzy nieustannie służą - lekarzy, pielęgniarki, pracowników pogotowia ratunkowego - prośmy, aby Bóg powstrzymał rozprzestrzenianie się pandemii.

Niech w ten czas każdy z nas w swoim domu łączy się w modlitwie i wspólnie uwielbiajmy Boga pamiętając, że stoimy w Jego Autorytecie i to On jest Tym, który troszczy się o swoje dzieci - o Ciebie i o mnie.

 

Ważna informacja w związku z bieżącą sytuacją społeczną - cz. 1

Odwiedź też:

Instagram SNE Katowice
Youtube SNE Katowice

SKRZYNKA MODLITW

FORMULARZ KONTAKTOWY

Polub stronę SNE Chrystusa Króla na Facebooku
i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami:

MAPA

Intencje modlitewne

 

Potrzebujesz modlitwy?

Wyślij swoją intencję.

Kontakt:

 

snekatowice@gmail.com

Adres:

 

Kaplica św. Barbary przy centrum handlowym Silesia City Center

 

ul. Chorzowska 109

40-101 Katowice

© 2017-2024 SNE Chrystusa Króla